Koberečky do naší koupelny

13.10.2011

Koupelnové koberečky jsou milým doplňkem, určujícím eleganci povrchu naší koupelny. Díky bohatým barevným vzorům a barvám vnesou teplo do každého interiéru. Jejich výběr může být harmonií nebo kontrastem barev, to závisí na našem osobním vkusu.
Koupelna je místem s vysokou koncentrací vlhkosti, často se stává, že na naší podlaze je rozlitá voda, díky čemuž je podlaha velmi kluzká. Běžný koberec položený na mokré podlaze může být velmi nebezpečný pro uživatele koupelny, proto je třeba při nákupu velmi pečlivě vybírat koberečky se speciální protiskluzovou vrstvou která zajistí, že používání koberečku je pro nás bezpečné.
  Koupelna je místem, které používáme velmi často, což je spojeno s častým znečištěním koberců.
 Abychom se po dlouhou dobu mohli těšit z pěkných a čistých koberečků, musíme je pravidelně čistit. Před čištěním je nutné seznámit se se symboly ošetřování uvedenými na etiketě výrobce. Většinu koberečků můžeme prát v automatické pračce při 40ºC s použitím jemných pracích prostředků, v případě koberců typu Shaggy se doporučuje ruční čištění.
  Koupelnové koberečky mimo estetické funkce splňují také ochrannou funkci. Jsou vynikajícím tepelně-izolačním materiálem, odstraňují pocit chladu a dávají koupelně pocit tepla a pohody.

.

Zpět