O firmě

Společnost Merkury vznikla v roce 1991, od počátku je činnost firmy zaměřena především na prodej stavebního materiálu a vybavení pro interiery.

Naše heslo „ STAVĚJ A PŘESTAVUJ LEVNĚJI“ není pouhým reklamním sloganem, každý den jej aktivně realizujeme, nabízíme našim zákazníkům bezkonkurenční ceny a snažíme se splnit i ty nejvyšší nároky.

Námi nabízený sortiment to je více než 55 0000 výrobků, které dodáváme ve spolupráci s největšími výrobci na trhu. Nabídka je směrovaná nejen na individuální zákazníky, ale také na řemeslníky, stavebníky a velkoodběratele.

Každým rokem se síť obchodů Merkury Market rozrůstá o další pobočky, což je odrazem dlouholeté politiky firmy, spočívající v uspokojení co nejširšího okruhu zákazníku, umožňující jim přístup k bohaté a dostupné „pro každou kapsu“ nabídce.

Markety Merkury svým zákazníkům zaručují dostupnost největší nabídky dlažby a obkladů v regionu, vystavených na desítkách metrů čtverečných. Široký výběr dlažeb a obkladů předních výrobců jak polských tak i zahraničních, mimo jiné z Itálie, Německa a Španělska, uspokojí i vkus toho nejnáročnějšího zákazníka.

Zcela jistě budou spokojeni zákazníci kteří mají zájem o truhlářské výrobky, nabízíme velkou škálu dveří , oken ( dřevěných, PVC i hliníkových), obkladových panelů a plovoucích podlah. V naší nabídce je i odborná montáž zakoupených dveří a oken.
Merkury Market nabízí svým zákazníkům také největší výběr lustrů a lamp, tapet, záclon, závěsů, garnýží a koberců. Firma se může pochlubit i širokou nabídkou sanitární keramiky a armatur.

Zveme Vás k nákupu za bezkonkurenční ceny, průběžně pro vás připravujeme slevové akce, možnost nákupu na splátky. Pro naše stálé zákazníky máme připravenou „Kartu stálého zákazníka“, která jim umožní čerpat další slevy a výhody..

MERKURY MARKET
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno
IČ: 371007032
DIČ 684-22-55-436
Okresní soud v Rzeszowě
XII Hospodářské oddělení Celostátního soudního rejstříku č. KRS 0000490943
Základní kapitál: 5 465 500 zł